Fysiotherapie Breukelen

Medewerkers van Brouwer-Swinkels

Gespecialiseerde therapeuten en medewerkers

Bij Fysiotherapiepraktijk Brouwer-Swinkels heeft u de keuze uit een groot aantal gediplomeerde therapeuten. Ieder met een eigen specialisatie. Neem gerust contact op als u vragen heeft voor een gespecialiseerd therapeut.

Trudi Swinkels

Trudi Swinkels

  • Bekkenfysiotherapie
  • Medical taping
  • Dry Needling

Mail Trudi

trudi@brouwer-swinkels.nl

Ingrid Lammers-van Veenendaal

Ingrid Lammers-van Veenendaal

  • Manuele therapie
  • Medical taping
  • Kinder manueel therapie

Mail Ingrid

ingrid@brouwer-swinkels.nl

Ronald van Beusekom

Ronald van Beusekom

  • Fysiotherapie
  • Sportfysiotherapie
  • Echografie
  • Medical taping
  • Multidisciplinair spreekuur fysiotherapie en podologie
  • Dry Needling
  • Trainer Blijvend Fit!

Mail Ronald

ronald@brouwer-swinkels.nl

Danielle van Harten

Danielle van Harten

  • Kinderfysiotherapie
  • Medical taping (voor kinderen)

Mail Danielle

danielle@brouwer-swinkels.nl

Nicole Dhondt-Wiegerinck

Nicole Dhondt-Wiegerinck

  • Manuele therapie
  • Sportfysiotherapie
  • Dry Needling

Mail Nicole

nicole@brouwer-swinkels.nl

Sil Smit

Sil Smit

  • Fysiotherapie

 

Mail Sil

sil@brouwer-swinkels.nl

Maartje Eshuis

Maartje Eshuis

  • Manuele therapie
  • Medical taping
  • M. Parkinson

Mail Maartje

maartje@brouwer-swinkels.nl

Maud Schoenmakers

Maud Schoenmakers

  • Fysiotherapie
  • Oncologisch fysiotherapeut i.o.

Mail Maud

maud@brouwer-swinkels.nl

Coletta Hoogendoorn

Coletta Hoogendoorn

  • Fysiotherapie
  • Dry Needling
  • Trainer Blijvend Fit!

Mail Coletta

coletta@brouwer-swinkels.nl

Susanne Bus

Susanne Bus

  • Oefentherapie Cesar
  • Slaaptherapie
  • Psychosomatisch oefentherapeut
  • ParkinsonNet
  • Reuma Netwerk

Mail Susanne

susanne@brouwer-swinkels.nl

 

Wouter Jordens

Wouter Jordens

  • Fysiotherapie
  • Psychosomatiek
  • Trainer Blijvend Fit!

Mail Wouter

wouter@brouwer-swinkels.nl

Stephanie Gaasbeek

Stephanie Gaasbeek

  • Fysiotherapie
  • Lymfe- en oedeemtherapie
  • Therapeutische elastische kousen (TEK)
  • Trainer Blijvend Fit!
  • Trainer Sport en Spel

​Mail Stephanie

stephanie@brouwer-swinkels.nl

Esther Korrel - Severs

Esther Korrel - Severs

  • Administratief medewerker en receptioniste
  • Therapeutische elastische kousen (TEK)

Mail Esther

esther@brouwer-swinkels.nl

Josca de Bruin

Josca de Bruin

  • Office Manager

Mail Josca

josca@brouwer-swinkels.nl

Noortje Brouwer

  • Communicatie medewerker

Mail Noortje

noortje@brouwer-swinkels.nl